Inženýr kvality (35-55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 55 000 Kč/měsíc13.mzda, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, bonusy
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pečlivost je tvoje silná stránka a kvalita Ti není cizí? Máš skvělé organizační dovednosti a trpělivost s kterou dovedeš naše výrobky k dokonalosti? Pak mi pošli životopis na: [email protected]

Náplň práce

  • včasná a pravidelná analýza dat z výroby
  • práce s nástroji kvality FMEA, 8D, PDCA
  • měření spokojenosti zákazníka a udržování dobrých obchodních vztahů

Požadujeme

  • alespoň středoškolské vzdělání technického směru
  • praxi v kvalitě alespoň jeden rok
  • znalost nástrojů kvality
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • 13.mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • stravenky

Místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň
Poslat společnosti životopis