Tester v automotive (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovaný elektro obor a jste fanoušek světa automotive? Máte chuť se podílet na testování řídících jednotek vozidla? Chcete mít příležitost být u zrodu nových technologií? Máte alespoň základní znalost komunikačních sběrnic?

Pak mi neváhejte poslat svůj životopis!

Mezinárodní vývojová společnost hledá do svých řad posilu na pozici:

TESTER V AUTOMOTIVE (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Testování a diagnostika komunikace a integrace řídících jednotek vozidel
  • Reporting výsledků testování
  • Uvolňování jednotek
  • Úzká spolupráce s vývojovým a konstrukčním týmem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru
  • Znalost komunikačních sběrnic LIN, CAN aj. výhodou
  • Znalost anglického/německého jazyka alespoň na úrovni pro čtení technické dokumentace
  • Zájem o automotive

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příležitost pro absolventy
  • Sick days
  • Karta Multisport
  • Jazykové kurzy
  • Odborné kurzy a školení
  • Systém Cafeterie
  • Různé neformální akce pro zaměstnance

  • Možnost Nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Mladá Boleslav

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis