Pracovník řezání materiálu 24.000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Humpolec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 24 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou střední školu technického směru? Chcete pracovat v rostoucí firmě se stabilním zázemím? Umíte číst v technických výkresech a práce Vám není cizí? Rozšiřujeme tým a hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Práce s pásovou pilou a lisem
  • Oprava, údržba strojů a dělení materiálu
  • Práce s technickými dokumenty
  • Opracování strojních součástí pilováním, řezáním, vyrovnáním a ohýbáním

Požadujeme

  • Vzdělání v strojním oboru
  • Orientace v technických výkresech
  • Praxe na podobné pozici výhodou není podmínkou
  • Zručnost, samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • Plat 24.000 Kč
  • 2směnný provoz bez nočních a volné víkendy (proplácení přesčasů)
  • 5 týdnů dovolené
  • Čisté, moderní pracovní prostředí
  • Nápoje na pracovišti zdarma (čaj, káva)
  • Stravenky
  • Možnost certifikace a školení

  • Místo výkonu práce Humpolec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michaela Murlová
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis