FMEA Moderátor (60-65.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 60 000 - 65 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zaměřený člověk s analytickým myšlením? Máte zkušenosti s tvorbou FMEA ve výrobní společnosti? Mluvíte plynule anglicky a chcete jazyk při své práci využívat každý den?

Pak mi pošlete své CV!

Automotive společnost hledá do svých řad posilu na pozici:

FMEA MODERÁTOR (60-65.000 Kč)

Náplň práce

  • Vytváření různých typů FMEA (např. procesní)
  • Zodpovědnost za metodickou správnost FMEA
  • Podílení se na prezentaci zákazníkům
  • Koordinace týmu FMEA
  • Komunikace s ostatními odděleními v rámci vývojových projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický obor výhodou
  • Angličtinu na pokročilé úrovni, němčinu výhodou
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Znalost FMEA, 8D reportů, norem ISO 14001 a IATF 16949
  • Znalost systému SAP

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu, která je zkrácená na 37,5 hod/týden
  • Náborový příspěvek
  • Roční a věrnostní bonusy
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Systém Cafeterie
  • Dotované závodní stravování
  • Akce pro zaměstnance
  • Výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis