Kapitan reactu (až 80 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 80 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jedná z největších dopravních společnosti hledá do svého profesionálního vývojářského týmu zkušeného REACT developera. Čeká Vás vývoj unikátních digitálních produktů pro společnost, která provozuje služby pro statisíce zákazníků z celé EU a více jak tisícovku zaměstnanců společnosti.

Zajímá Vás to?

Tak už na nic nečekejte a pošlete své CV!

Náplň práce

  • Vývoj nových digitálních produktů pro oblast dopravy, které budou využívaní po cele Evropě
  • Webová řešení pomoci Reactu
  • Integrace produktu pomoci API

Požadujeme

  • Zkušenost s React JS aspoň 3 roky
  • Znalost REST architektury
  • Znalost TypeScript, verzování v Gitu, Redux knihovny.
  • Výhodou by byla znalost Vanilla JS a/nebo Node.js
  • AJ na úrovní četby manuálu

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Stravenky
  • Sleva na firemní služby
  • Kanceláře ve středu Brna
  • Kulturní akce

  • Místo výkonu – Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Valeriya Grigoryeva
Tel.: +420739290528
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis