Programátor průmyslových robotů (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tachov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc13.mzda, odměny a pravidelné prémie.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s programováním průmyslových robotů? K tomu se domluvíte anglickým jazykem? Rádi cestujete?

Skvělé, hledáme právě vás! Reagujte zasláním životopisu.

Náplň práce

  • programování robotů
  • nastavování parametrů, případné identifikování poruch, jejich opravení
  • kalibrování robotů
  • spolupracování s oddělením kvality
  • cestování v rámci závodů

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • praxi v oblasti programování robotů
  • anglický jazyk na lepší mírně pokročilé úrovni
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • 13. mzdu, prémie, bonusy
  • cestování
  • využití a zlepšování se v angličtině
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • lokalita – cca 30 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis