Seřizovač Junior a Senior (24500-30000)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 24 500 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a alespoň krátkou zkušenost se seřizováním výrobních strojů? Hledáte v této těžké době stabilní a stálou práci? My zase hledáme šikovného seřizovače pro výrobní stroje! Jste technicky zaměření a hledáte zajímavou práci blízko svého bydliště? Chcete pracovat ve společnosti s přátelským prostředím? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Náplň práce

  • Obsluha výrobního stroje
  • Doplňování lehčího materiálu pro výrobu
  • Kontrola vyrobených kusů
  • Nastavování a údržba stroje (senior)

Požadujeme

  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost a technické dovednosti
  • Praxe při obsluze strojů a jejich seřizování
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provoze na dvanáctihodinové směny – krátký dlouhý týden (cca 15 směn v měsíci)

Nabízíme

  • Stabilní práci v čistém o moderním provoze
  • Náborový bonus 60.000 Kč
  • Měsíční bonusy cca 1500
  • Bonus za směny 2-3000
  • Roční bonus vyplácený 2x ročně
  • Příspěvek na dojíždění až 2500
  • Dotované stravování – výběr z více variant
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost výhodnějšího volání pro celou rodinu
  • 25 dní dovolené
  • Nadstandardní lékařská péče
  • MultiSport karta
  • Možnost profesního růstu
  • Místo pracoviště Kuřim

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Olga Žák
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis