Technická střela zajímavých projektů (40-55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání technického směru a zkušenosti s vedením projektů? Chcete se podílet na zavedení nového projektu do sériové výroby? Jste organizačně nadaný člověk, který má chuť komunikovat se zákazníkem v anglickém jazyce? Pak nám neváhejte zaslat životopis ještě dnes!

Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá novou posilu na pozici:

TECHNICKÁ STŘELA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTŮ (40-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení a realizace projektů od začátku až po zavedení do výroby
  • Hlídání naplánovaného rozpočtu a dodržování časového harmonogramu
  • Kompletní péče o stávající zákazníky a komunikace napříč společností
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s projektovým řízením ve výrobní společnosti
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Spolehlivost, zodpovědnost a schopnost věci dotahovat do konce

Nabízíme

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Projektové a roční bonusy
  • Skvělé personální oddělení pečující o odborný i osobní růst
  • Budeš pracovat v příjemném prostředí a využívat technické vybavení, které tě posune kupředu

  • Místo výkonu práce: Česká Třebová

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Havlíčková
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis