HR manager - Vysočina

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): bonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete svou karieru spojit s mezinárodní společností?
Plynule komunikujete v anglickém jazyce?
Získali jste za svou profesní kariéru zkušenosti s prováděním HR procesů?
Hledáte zaměstnání, kde budete moci uplatnit Vaše schopnosti a realizovat Vaše vize?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Mezinárodní výrobní společnost příjme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: HR MANAGER

Náplň práce

  • Rozvoj efektivity práce ve společnosti
  • HR marketing
  • Zajištění základních personálních činností
  • Pracovněprávní vztahy
  • Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • Praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici, alespoň 3 roky
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Výborné řídící a organizační schopnosti
  • Samostatnost, flexibilnost, odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávání
  • Lokalita: Vysočina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Zítková, DiS.
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4032502  Datum zveřejnění: 11.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.