Vedoucí logistiky (70-85.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 70 000 - 85 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením externí logistiky ? Rádi byste pracovali mimo automotive prostředí? Chcete mít možnost předvést, co umíte a zlepšit chod celého oddělení?

Tak mi zašlete Váš životopis na pozici VEDOUCÍ LOGISTIKY (70-85.000 Kč)!

Náplň práce

  • Vedení svěřených oddělení
  • Zlepšování dopravních řešení
  • Zodpovědnost za správnost dodávek
  • Zavádění a zlepšování logistických procesů

Požadujeme

  • Zkušenosti na obdobné pozici z výrobní společnosti
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenost s nastavováním procesů v nové výrobě

Nabízíme

  • Více než 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Bonusovou složku

  • Místo výkonu práce: v blízkosti Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Veronika Šperglová
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis