Plánovač výroby - ojedinělá šance (25-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-sever, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s plánováním výroby a orientujete se ve výrobních procesech? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete si stanovovat priority?

ANO? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

Nadnárodní společnost hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY - OJEDINĚLÁ ŠANCE (25-40.000 Kč)

Náplň práce

  • plánování zakázek a sestavování výrobních plánů
  • kapacitní plánování a plánování vytíženosti výroby
  • komunikace s dalšími odděleními
  • práce v systému Helios

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenství nebo zakázkové výrobě
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni - VÝHODOU!
  • znalost MS Office, Helios - VÝHODOU!

Nabízíme

  • práci v mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu/ubytování
  • roční odměny
  • příspěvek na stravování
  • pracovní dobu od 7:30 - 16:00 hodin

  • místo výkonu práce Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis