Mechanik v oblasti elektro - jen ranní (25 - 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsícpříspěvek na stravování
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manuálně zruční a pracujete zodpovědně? Máte vzdělání elektrotechnického směru a vlastníte vyhlášku 50sb. § 5? Chcete dostat možnost rozvíjet své zkušenosti a pracovat pouze na jednu směnu? Tak hurá do toho, zašlete nám svůj životopis.
Hledáme nového kolegu na pozici MECHANIK V OBLASTI ELEKTRO - JEN RANNÍ (25 - 30 000 Kč).

Náplň práce

  • Spolupráce při výrobě rozvaděčů a elektronických sestav
  • Zapojování a sestavování elektronických zařízení
  • Práce na projektech pro zahraniční zákazníky
  • Kontrola provedení dle technických výkresů

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. §5
  • Praxi v oboru elektro a manuální zručnost
  • Dále budeme rádi za pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti
  • Práci pouze na jednu směnu
  • Zaškolení odbornými a fajn kolegy je samozřejmostí
  • Týden dovolené navíc pro váš odpočinek
  • Příspěvky na stravování
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti práce

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec[email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Havlíčková
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis