Profík v oblasti elektro (28-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jičín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš se rozvíjet a v oboru elektro a pracovat v příjemném prostředí prosperující společnosti? Nebojíš se práce ve směnném provozu a uvítáš přátelský kolektiv? Pošli nám svůj životopis a buď náš
MACHR V OBLASTI ELEKTRO (28-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Dohled nad technickým stavem výrobních zařízení
  • Kontrola systému stroje, drobné opravy a nastavování parametrů
  • Péče a správa pomocných nástrojů a dílů
  • Řešení technických problémů a realizace nápravných opatření

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. §5
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Hledáme zkušeného elektrikáře nebo absolventa, který se vyzná, má chuť se učit a růst v oboru elektro

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí se super parťáky
  • Chutné obědy v místní jídelně
  • Kvalitní zaškolení a další osobní i profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Během roku si užiješ s kolegy zábavu na firemních akcích
  • Místo výkonu práce: Sever okresu Jičín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Havlíčková
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis