Hvězda udávající směr v logistice (40-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jičín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš zajímavou a rozmanitou práci? Chceš pracovat ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí? Baví tě téma logistiky a chceš jí udávat směr? Právě tebe hledáme, buď naše
HVĚZDA UDÁVAJÍCÍ SMĚR V LOGISTICE (40-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu logistiky tím nejlepším směrem
  • Plánování výroby dle potřeb zákazníka, se kterým budeš denně v kontaktu
  • Nastavení co nejlepších podmínek pro plynulý tok materiálu a výroby
  • Zajištění správných obalů
  • Budeš součástí projektů napříč celou společností
  • Tvým cílem bude naplánovat prostory výroby, procesy a komunikaci v logistice tak, aby vše plynule proudilo dle potřeb zákazníka

Požadujeme

  • ÚSO vzdělání
  • Komunikativní znalost AJ nutná, NJ výhodou
  • Zkušeného borce v oboru s praxí nebo akčního absolventa, který komunikuje plynně anglicky
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost metod a postupů pro zlepšování procesů i toku materiálu (KAIZEN, MRP, EDI)

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení s benefity a 13. i 14. platem
  • Příjemné pracovní prostředí s partou prima lidí
  • Chutné obědy v místní jídelně
  • Notebook a mobilní telefon
  • Kvalitní zaškolení a další osobní i profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Během roku si užiješ s kolegy zábavu na firemních akcích

  • Místo výkonu práce: Sever okresu Jičín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Havlíčková
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis