Profík na přípravu výroby (33 - 37 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 33 000 Kč/měsícpříspěvky na stravování
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v technickém oboru a zajímáte se o elektro? Hledáte práci ve stabilní společnosti? Setkali jste se ve své praxi s plánováním a přípravou výroby? Máte zájem se vzdělávat a kariérně se posunout? Pak je tato nabídka přímo pro vás, zašlete nám životopis a začněte pracovat na pozici PROFÍK NA PŘÍPRAVU VÝROBY (33 - 37 000 Kč).

Náplň práce

  • Zapracování podkladů od zákazníka do výrobní dokumentace
  • Sestavení operativních plánů výroby a pracovních postupů
  • Sledování výroby a vyhodnocování základních parametrů výroby
  • Při změně výrobních postupů provádět úpravu plánů
  • Vedení příslušné provozní dokumentace

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání - elektrotechnický obor
  • Zkušenosti z výroby či jejím plánováním
  • Znalost MS Office a práce na počítači
  • Anglický jazyk výhodou
  • Analytické myšlení a zodpovědnost

Nabízíme

  • Zkušený pracovní kolektiv, který Vás rád vezme mezi sebe
  • Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • Technické vybavení umožňující plně profesionální práci
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možný kariérní postup

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Havlíčková
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis