Inženýr rozvoje kvality dodavatelů (50 - 60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 50 000 Kč/měsícbonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci západně od Prahy? Hovoříte anglickým jazykem, máte zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality? Pak hledáme právě Vás!

Významná mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

INŽENÝR ROZVOJE KVALITY DODAVATELŮ (50 - 60.000 KČ)

Náplň práce

  • zodpovědnost za audity u dodavatelů
  • jednání s dodavateli, vyřizování reklamací
  • řešení zjištěných problémů
  • zlepšování procesu v oblasti kvality
  • řízení kvality dodavatelů (výkon a certifikace)

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxe ve výrobní společnosti - automotive
  • znalost nástrojů kvality, ISO 16949
  • zkušenost s audity nebo certifikací dodavatelů
  • komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • velmi dobré platové ohodnocení + bonusy
  • dovolená navíc, 13. plat
  • firemní benefity
  • možnost osobního rozvoje
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Zítková, DiS.
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis