Konzultant ERP/Podpora IS

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Máte vysokoškolské vzdělání v matematickém/IT oboru? Chcete vědět vše o ERP systémech a řídit projekty v této oblasti?

Pak neváhejte, chopte se této šance a zašlete mi svůj životopis!

Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

KONZULTANT ERP/PODPORA IS!

Náplň práce

  • Funkční a aplikační podpora podnikového systému
  • Analýza a vývoj dotazů
  • Budování vztahu s uživateli a jejích support
  • Vedení malých a středně velkých projektů
  • Vedení technické dokumentace

Požadujeme

  • VŠ v oboru matematiky/IT
  • Zkušenost s podporou jakéhokoliv ERP
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Skvělé komunikační a analytické schopnosti

Nabízíme

  • Práce v mezinárodním a dynamickém prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Podpora vzdělání
  • Multisport karta
  • Penzijní a životní pojištění

  • Místo výkonu práce - Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Valeriya Grigoryeva
Tel.: +420739290528
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4034705  Datum zveřejnění: 17.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.