Nákupčí s němčinou (32 - 37 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 32 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z oblasti nákupu? Zajímá Vás tato oblast a chcete se dále rozvíjet? Hledáte práci ve stabilní a stále se rozrůstající společnosti? Pak je zde příležitost právě pro Vás, obsazujeme pozici NÁKUPČÍ S NĚMČINOU (32 - 37 000 Kč).

Náplň práce

  • Komunikace s dodavateli a vyřizování objednávek
  • Zajištění nákupu potřebného materiálu
  • Sledování stavu skladových zásob a kontrola termínů
  • Hodnocení dodavatelů a řešení případných nesrovnalostí

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Schopnost dorozumět se německy - častá komunikace
  • Zkušenosti na obdobné pozici (logistika, operativní či strategický nákup)
  • Dobrou počítačovou gramotnost - MS Office
  • Pokročilé organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce plné zábavy
  • Vzdělávací projekty, možnost kariérního postupu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Havlíčková
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis