Specialista na technologie vstřikování plastů (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš zkušenosti v oboru vstřikování plastů a chceš se tímto směrem ubírat i nadále? Nechceš jen sedět u počítače a rád zabereš i ve výrobě? Pošli nám svůj životopis a staň se členem super party.
SPECIALISTA NA TECHNOLOGIE VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za správné technologické postupy vstřikování plastů
  • Zajištění plynulého zavedení projektů do výroby
  • Úzká spolupráce s TPV, kvalitou a výrobou
  • Celkové zastřešení a hlídání chodu sériové výroby
  • Zajištění kvality vstřikovaných dílů a údržba forem

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • Zodpovědného parťáka, který se nebojí ani fyzické práce
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Uživatelskou znalost práce s PC

Nabízíme

  • Výborné zázemí v prosperující společnosti
  • Odborné vzdělávání a možnost se posunou kupředu
  • Obědy na pracovišti za cenu svačiny
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Budeš pracovat v příjemném prostředí a používat nadčasové technologie
  • Postaráme se o tvůj pracovní oděv a pomůžeme s dopravou

  • Místo výkonu práce: Česká Třebová

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Havlíčková
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis