Elektromechanik – 1 směna (22-26.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 22 000 - 26 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektrotechnické vzdělání? Hledáte práci jen na jednu směnu? Máte zkušenosti ve výrobě?
Pak mi neváhejte poslat svůj životopis!

Výrobní společnost hledá posilu do týmu na pozici:

ELEKTROMECHANIK – 1 SMĚNA (22-26.000 Kč)

Náplň práce

  • základní elektrotechnické práce – montáž, cínování, značení a odizolování vodičů
  • práce s kabelovými svazky
  • výroba elektrických komponentů
  • práce s výkresovou dokumentací

Požadujeme

  • SOU v elektro oboru
  • platnou vyhlášku 50/78
  • orientaci v elektro schématech a dokumentaci
  • zkušenost v oboru vítána

Nabízíme

  • až 12% měsíční bonus
  • práci na 1 směnu
  • 25 dní dovolené
  • možnost pracovního růstu
  • stravenky a možnost stravování v areálu společnosti
  • možnost ubytování nedaleko společnosti
  • příležitost pro ABSOLVENTY

  • Termín nástupu: IHNED, případně dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha – východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 4040419  Datum zveřejnění: 2.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc