Mzdová účetní – pružná pracovní doba (32–40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jablonec nad Nisou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 32 000 - 40 000 Kč/měsíc13. plat, příspěvěk na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost pracovat na částečný home office
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce ve stabilní společnosti? Máte praxi v oblasti mzdového účetnictví, baví Vás práce s lidmi a je pro Vás důležitý příjemný kolektiv? Pak nám pošlete Vás životopis!
Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ – PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA (32–40.000Kč)

Náplň práce

Pracovní náplň:
  • Zpracování mezd pro až 600 zaměstnanců
  • Zpracování nemocenských dávek
  • Spolupráce s Úřady práce a s ostatními institucemi
  • Komunikace mezi odděleními

Požadujeme

Co požadujeme?
  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou – ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici, víceletá praxe ve zpracování mezd
  • Znalost MS Excel,
  • Znalost SAP výhodou
  • Základní znalost Anglického jazyka
  • Znalost zákoníku práce
  • Proaktivní a komunikativní přístup

Nabízíme

Co nabízíme?
  • Zajímavou a pestrou práci v dynamické společnosti
  • Odpovídající ohodnocení + prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací systém, jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Pružnou pracovní dobu
  • Po zaučení možnost rpacovat na částečný HO
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis