Strojní údržbář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 500 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás pořádně šáhnout do stroje a opravit ho? Mechanické závady všeho druhu jsou pro Vás výzvou a nebojíte se jich? Jste vyučen v technickém oboru a baví Vás svařování? Tak neváhejte a napište mi!

Náplň práce

  • Preventivní a operativní opravy slévárenských strojů a zařízení
  • Vybrat vhodné náhradní díly
  • Odborná pomoc při instalaci nových strojů

Požadujeme

  • Střední školu nebo vyučení
  • Svářečský průkaz
  • Zkušenosti s manipulační technikou (motorový vozík)
  • Základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků
  • Práce ve 12hodinových směnách

Nabízíme

  • Plat 25.500 – 30.000Kč podle zkušeností
  • Čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Podpora od profesionálních kolegů
  • Zajímavé prostředí slévárny
  • Pracoviště kousek od centra Brna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis