Logistik Praha-východ (40-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s řízením logistiky ve výrobní společnosti? Logistika v rámci zavádění sériové výroby je pro Vás denní chleba? Domluvíte se anglicky se zahraničními kolegy či dodavateli?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

LOGISTIK Praha-východ

Náplň práce

  • plánování logistiky na nových projektech
  • řešení logistiky v rámci náběhu a výběhu nových výrob
  • změnové řízení
  • spolupráce s výrobou, dodavateli, zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme

  • týden dovolené bavíc
  • stravenky
  • občasný home office
  • příspěvek na vzdělání, sport, kulturu

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 4043990  Datum zveřejnění: 9.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc