Logistik EXPORT/ CLO - pouze ranní (35-45.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc13. mzda, finanční odměny, příspěvek na dopravu
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v logistice a celní problematika a vývoz je vaším denním chlebem? Poperete se i s tabulkou v EXCEL a dorozumíte se anglicky?

HLEDÁME: LOGISTIK - EXPORT/ CLO S AJ (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění správné dokumentace pro proclení
  • organizace vývozu na pravidelné bázi
  • komunikace s přepravci, příprava vývozní dokumentace
  • pravidelný reporting dat

Požadujeme

  • znalost exportní problematiky, zejména clení
  • komunikativní AJ - občasná účast na meetingu, komunikace s dopravci atp.
  • znalost interního systému na bázi SAP/ ERP a podobných

Nabízíme

  • pravidelné finanční odměny vícekrát ročně
  • práci v oddělení kde je fluktuace cizí pojem
  • příspěvek na dojíždění
  • týden dovolené navíc

  • místo výkonu práce: kousek za Plzní, max 20 minut.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis