Hledáme chemika do oblasti technologie! (38-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 38 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 01.4.2021
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pozor pozor! Jsme fajn parta lidí a hledáme k sobě do týmu zkušeného Chemika/Chemičku :) Pokud máš vzdělání chemického zaměření a domluvíš se anglicky, pošli nám svůj životopis! Budeme se těšit na osobní setkání.

Náplň práce

  • organizování práce na pracovišti povrchových úprav
  • laboratorní testování nových postupů
  • zavádění nových postupů do provozu
  • řešení technologických problémů
  • spolupráce na řešení reklamací

Požadujeme

  • vzdělání chemického zaměření
  • ideálně praxe v oblasti chemické technologie
  • komunikativní anglický jazyk (účast na telekonferencích)
  • zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • přátelskou atmosféru na pracovišti s fajn kolegy
  • moderní zázemí mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení + roční cílový bonus
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • podpora osobního rozvoje

Místo výkonu práce: okolí Ústí nad Orlicí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 4044558  Datum zveřejnění: 10.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc