Elektromontér (30 - 38 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsícbonusy, příspěvky na stravování
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem střední školy či odborného učiliště se zaměřením na elektro? Hledáte novou příležitost a zajímavou práci, do které se budete těšit? Nejste fanouškem stereotypu na jednom místě?

Pak hledáme právě Vás, zašlete nám svůj životopis na pozici: ELEKTROMONTÉR (30 - 38 000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola a kompletace materiálu před zahájením montáže
  • Výroba rozváděčů elektro v sídle společnosti
  • Montáže kabelových tras a rozváděčů elektro u zákazníka
  • Výměna starého zařízení za nové
  • Spolupráce s ostatními úseky

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání v elektro oboru
  • Zkušenosti z pozice elektrikáře, elektromechanika, slaboproudaře výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí silné a ničím neohrožené společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v jednosměnném provoze
  • Notebook a mobilní telefon
  • Férového šéfa :)

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis