Specialista příjmu zakázek v Plzni 30-35.000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme komunikativního kolegu pro příjem zakázek, který se nebojí promluvit se zákazníkem v němčině nebo angličtině.
Práce není čistě v kanceláři, budete se pohybovat i v prostředí výroby.

Rozhodně se nejedná o stereotypní práci jde o pozici SPECIALISTA PŘÍJMU ZAKÁZEK 30-35.000 KČ :).

Náplň práce

  • příjem zakázek od zákazníka
  • řešení individuálního požadavku zákazníka na výrobu
  • komunikace s mistry ohledně časové náročnosti zakázek
  • komunikace se zahraničními zákazníky (v AJ nebo NJ)
  • zpracování dokumentace spojené s objednávkou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost jazyka - preferujeme NJ ale v AJ se také domluvíte
  • znalost výrobního prostředí ve strojírenství velká výhoda
  • uživatelskou znalost PC, znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • práce je na dvě směny, odpolední ale budete končit nejdéle v 18:00 hodin
  • různorodou nestereotypní práci
  • využití cizího jazyka
  • fajn prostředí a kolektiv
  • zakázky máme stabilně stále, nemusíte se bát, že nás položil COVID :).

  • místo výkonu práce: Plzeň - dojedete k nám pohodlně MHD.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis