Inženýr kvality pro Greenfield (40.-70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 70 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: IHNED
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás práce v projektové kvalitě? Automotive prostředí je Vám blízké a chcete být součástí rozjezdu nové společnosti na "zelené louce"?

Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novým INŽENÝREM KVALITY - GREENFIELD (40.-70.000 Kč) pro automotive společnost, která svou sériovou výrobu teprve rozjede!

Náplň práce

  • Sledování kvality svěřeného projektu
  • Řešení vzniklých problému kvality
  • Provádění FMEA, PFMEA analýz
  • Podpora standardů kvality
  • Komunikace s projektovým a vývojovým týmem

Požadujeme

  • Bc. vzdělání technického zaměření nebo SŠ technického zaměření s min. 2 roky zkušeností
  • 2 roky zkušeností v automotive je nutností
  • Znalost nástrojů kvality
  • Angličtinu na komunikativní úrovni nebo komunikativní němčina se znalostí angličtiny na úrovni B1

Nabízíme

  • Možnost podílet se na rozjezdu zcela nové výroby
  • 25 dní dovolené
  • Měsíční bonusy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: v blízkosti Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Veronika Šperglová
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis