Investiční controller (35-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi na pozici CONTROLLERA? Máte analytické myšlení a baví vás práce s čísly? Rádi byste se uplatnili v silné výrobní společnosti s mezinárodní image? Pak hledáme právě Vás!!!

Výrobní společnost hledá novou posilu týmu na pozici:
INVESTIČNÍ CONTROLLER (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • plánování a tvorba investic a cash flow
  • kalkulace návratnosti investic
  • kontrola skutečnost vs. plán investic
  • kontrola nákladovosti a průběhu investic
  • posuzování efektivity provedené investice
  • zařazení nového majetku nebo analýza technického zhodnocení
  • daňový dopad technického zhodnocení majetku
  • zpracování reportů pro management společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceletou praxi na obdobné pozici (finanční controlling, investiční controlling)
  • znalost MS Excel (kontingenční tabulky)
  • anglický jazyk výhodou NE podmínkou

Nabízíme

  • práci u stabilní společnosti s historii
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • možnost nástupu ihned nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Ústí na Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis