Inženýr výroby (35.-45.000 Kč) - vhodné pro absolventy!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: IHNED
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímáte se o svět robotiky, automatizace a celkově o nové moderní technologie? Rádi byste našli pracovní uplatnění po vysoké nebo chcete jen změnit své stávající zaměstnání?

Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novým INŽENÝREM VÝROBY (35.-45.000 Kč) - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce

  • Zastřešení a aplikace nových technologií pro výrobu
  • Implementace nových technologií do výroby
  • Komunikace s dodavateli
  • Vytváření nákupních specifikací
  • Komunikace s kolegy v Čechách i zahraničí

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání - technické zaměření
  • Komunikativní angličtinu min. B1
  • Zájem o nové technologie

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na penzijko/životko
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Cafeterie
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Veronika Šperglová
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis