Projektový manažer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s komplexním vedením stavebních projektů? Máte zkušenosti se stavbami průmyslových a logistických staveb či obchodních center? Mluvíte plynule anglicky? Chcete pracovat na zajímavých projektech a pohybovat se v mezinárodním prostředí?

Pak mi pošlete svůj životopis!

Mezinárodní stavební společnost hledá posilu na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce

  • Odpovědnost za plánování, organizaci, řízení a realizaci projektu
  • Řízení a koordinace prací na stavbách
  • Kontrola dodržování časového plánu staveb, kvality provedení a rozpočtu
  • Řízení a kontrola změn v průběhu celého projektu
  • Účast na výběrových řízeních
  • Komunikace s klienty, investory a vedením společnosti
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • VŠ vzděláni stavebního směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s projektovým řízením staveb
  • Ochotu být na stavbách po celé ČR
  • Orientaci v příslušných normách a zákonech
  • znalost MS Project, AutoCAD a MS Office

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie dle hospodářského výsledku
  • Služební vůz, telefon, notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexi pass
  • Ubytování v místě stavby

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4047777  Datum zveřejnění: 17.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.