HR specialist (40-47.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Mezinárodní společnost rozšiřuje svůj tým personalistů!

Máte praxi s personalistikou výrobních závodů?
Dorozumíte se anglicky?
Chcete spojit síly s dynamicky rostoucí společností?

Pokud ano, neváhejte se nám představit!

Náplň práce

  • Podílení se na aktivní realizaci HR strategie
  • Inovace v procesech odměňování/vzdělávání
  • Práce na náborových aktivitách společnosti
  • Administrativní úkony spojené s pozicí

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání - zaměření ekonomika/lidské zdroje
  • Praxi ve výrobní společnosti (min. 4roky)
  • Angličtinu na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s organizací výběrových řízení
  • Orientace v pracovně právní legislativě
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové vzdělávání

  • Lokalitu: Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis