Inženýr kvality Junior (35.-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Orientujete se v oblasti kvality a domluvíte perfektně anglickým jazykem? Hledáte práci ve stabilní, prosperující mezinárodní firmě? Pak čtěte dále!

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

INŽENÝR KVALITY JUNIOR (35.-40.000 KČ)

Náplň práce

  • aktivní komunikace se zahraničními zákazníky
  • řešení reklamací
  • tvorba nápravných a preventivních opatření
  • interní, externí audity, tvorba výstupních zpráv
  • aktivní komunikace s ostatními odděleními ve firmě
  • pravidelný reporting, vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na stejné či obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického a německého jazyka
  • znalost nástrojů kvality – FMEA, 8D, PPAP, APQP
  • znalost ISO/TS 16 949, 9001

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti
  • pozvolný proces zaškolení
  • jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené

  • lokalitu: Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis