Nákupčí s AJ (33-38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 33 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte již praxi a chtěli byste se dál rozvíjet v oblasti operativního nákupu? Máte dobré komunikační a organizační schopnosti? Dokážete jednat se zahraničními dodavateli v angličtině?

Pak je tato pozice určena právě vám!

Máte elektro vyhlášku a hledáte práci ve stabilní společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát! Rozšiřujeme tým o šikovné elektrikáře! Pošlete nám svůj životopis!

Mezinárodní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: NÁKUPČÍ S AJ (33-38.000 KČ). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Komunikace se zahraničními a tuzemskými dodavateli
  • Spolupráce se strategickým nákupem a výrobou
  • Dohled nad průběhem zadaných zakázek dodavatelů
  • Hlídání termínů dodávek objednaného materiálu
  • Pravidelné zpracování reportingů, administrativa

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi mni. 2 roky v nákupu
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace s dodavateli)
  • MS Excel
  • Organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Profesní a odborný růst v nadnárodní společnosti
  • Roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Lokalitu: Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis