Obchodně-technický referent (27-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 27 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci ve stabilní společnosti a rozumíte si s administrativou? Máte technické myšlení? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Neustále se rozvíjejí společnost se sídlem v Brně hledá posilu na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REFERENT (27-30.000 Kč)

Náplň práce

  • zpracovávání nabídek
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • denní spolupráce s obchodníky
  • podpora obchodní činnosti kanceláře
  • administrativní činnosti spojené s výkonem práce
  • práce v interním informačním systému

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • anglický jazyk na úrovni porozumění čtenému textu
  • znalost práce s počítačem (MS Word, MS Excel)
  • spolehlivost, pečlivost a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí neustále se rozvíjející společnosti
  • přátelský kolektiv ochotný kdykoli poradit
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenky

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis