Obchodník s aj v chemickém průmyslu (až 60.000Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 50 000 - 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Česká výrobní společnost otvírá novou pracovní příležitost v oblasti prodeje chemických plynů! Komunikace napříč výrobou se zástupci provozu je pro vás denním chlebem? Máte praxi v obchodní strategii a nebojíte se realizovat velké projekty? Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete níže uvedené požadavky, zašlete mi svůj životopis a chopte se zajímavé pracovní příležitosti! Moc ráda Vám zajistím pohovor.

Náplň práce

  • Pravidelné přípravy obchodního plánů
  • Aktivní komunikace a vyhledávání partnerů
  • Příprava obchodních nabídek
  • Jednání se zákazníky, partnery i zástupci provozu
  • Pravidelné vyhodnocování dosažených marketingových výsledků

Požadujeme

  • VŠ technického případně obchodního zaměření
  • Zkušenosti v oblasti business developmentu
  • Znalosti v oblasti chemické technologie
  • Komunikativnost a prezentační dovednosti
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti práce s PC

Nabízíme

  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon i notebook
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Perspektivní práci
  • Spousta firemních benefitů

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis