Logistic Project Specialist (až 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nymburk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ovládáte zpracovávání logistických konceptů pro nové projekty? Máte zkušenosti např. ze zákaznické logistiky a chcete se posunout dál? Jste komunikativní člověk s orientací na výsledek?

Pokud ano, tak jste tím pravým člověkem!

Výrobní společnost působící v oblasti automotive hledá posilu do svého týmu na pozici:

LOGISTIC PROJECT SPECIALIST (až 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení projektového týmu za oblast logistiky.
  • Zpracování logistické oblasti v předsérii.
  • Příprava nabídkových kalkulací.
  • Optimalizace logistických nákladů ve fázi přípravy projektu.
  • Tvorba logistických konceptů.
  • Příprava a koordinace výběrových řízení za oblast logistiky.

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání.
  • Zkušenost na obdobné pozici podmínkou.
  • Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni.
  • Znalost MS Office.
  • Organizační schopnosti, týmovost, důslednost.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

  • Roční bonusy ve formě mzdy na víc.
  • Obědy za zvýhodněnou cenu.
  • Firemní tarif pro celou rodinu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • A další bonusy!

  • Místo výkonu: Nymburk

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Valeriya Grigoryeva
Tel.: +420739290528
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis