Buyer s angličtinou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Děčín, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu a hovoříte anglicky? Chcete mít stabilní zaměstnání v super kolektivu?

Přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

BUYER S ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • Výběr dodavatelů podle zadaných hledisek a norem.
  • Nákup vymezeného sortimentu zboží a materiálů.
  • Zpracování a vyhodnocování nabídek, vedení poptávkových řízení s cílem sjednání nejvýhodnějších podmínek nákupu.
  • Sjednávání a uzavírání kupních smluv a objednávek.
  • Vyřizování reklamací s dodavateli.

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání (technického či ekonomického směru).
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem (NJ výhodou).
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejm. Excel).
  • Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, organizační schopnosti, odpovědnost.
  • Obchodní dovednosti, schopnost vést obchodní jednání.

Nabízíme

  • Práci v zavedené nadnárodní společnosti.
  • Zajímavou a samostatnou práci v důležité firemní komoditě ovlivňující většinu zaměstnanců.
  • Služební telefon a notebook.
  • Neustálé vzdělávání pomocí firemních projektů.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity, sport a kulturu.
  • Zvýhodněné telefonní volání i pro rodinné příslušníky.
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění.
  • Práce na zajímavých projektech.

  • Lokalita: Děčín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4053880  Datum zveřejnění: 29.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.