Pracovník kantýny (115 Kč/hod)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jiřice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 100 - 115 Kč/hod.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte stálou práci nebo brigádu? Jste spolehlivý, pracovitý, flexibilní a umíte používat selský rozum? Máte zájem pracovat jako prodavač a máte čistý trestní rejskřík? Pokud ANO, tak hledáme právě Vás!

PRACOVNÍK KANTÝNY (115 Kč/hod)

Náplň práce

  • Prodej a výdej nákupu odsouzeným
  • Práce s registrační pokladnou
  • Naskladňování zboží
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • Čistý trestní rejstřík podmínkou
  • Český nebo slovenský jazyk podmínkou
  • Spolehlivost, pracovitost a flexibila

Nabízíme

  • Možnost zkráceného i plného úvazku
  • Vhodné pro studenty, maminky na MD, důchodce
  • Flexibilní práci
  • Dlouhodobou spolupráci

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: věznice Jiřice (okres Nymburk)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4054843  Datum zveřejnění: 31.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 100 Kč/hod.