Hledáme plánovače do výroby (30-33.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vsetín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 33 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se stát součástí mezinárodní firmy a zároveň pracovat v rodinném prostředí? Máte praxi v oblasti plánování ve výrobě a chcete své zkušenosti předat dále? Chcete aktivně využívat AJ nebo NJ jazyk?

Zašlete nám svůj životopis! :)

HLEDÁME PLÁNOVAČE DO VÝROBY (30-33.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracování/dodání termínů zákaznických objednávek
  • Tvorba plánů do výroby, určování priorit
  • Hlídání zásob výrobního materiálu
  • Příprava dokumentů do výroby
  • Komunikace s oddělením výroby a zákaznickým servisem

Požadujeme

  • Minimálně 2 roky praxe na podobné pozici
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Obchodní dovednosti, analytické myšlení, smysl pro týmovou práci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti s prací na PC - SAP, MS Office

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní firmě
  • 25 dní dovolené
  • Měsíční prémie a roční bonus
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na kulturní akce
  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Místo výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Julie Wavříková
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis