Reagujte bez životopisu

Operátor/ka výroby i absolvent na 2 směny (až 26500 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Kontrola a balení výrobků
* Obsluha výrobního stroje
* Práce dle pokynů nadřízeného
* Práce ve stoje i v sedě – záleží co Vám vyhovuje

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Stabilizační příspěvek 30 000 Kč
* 25 dní dovolené
* Navýšení mzdy
* Kariérní růst
* Práce v čistém a moderním prostředí
* Docházkový bonus 1500 Kč
* Příspěvek na dopravu odstupňovaný dle vzdálenosti až 2500 Kč/měsíc
* Příplatky za směnnost cca 2000 Kč/měsíc
* Dotované stravování
* Příspěvky na sport
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Roční bonus a další
* Svozový autobus z Brna
* Místo výkonu práce: Brno venkov

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výrobní firma

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Min SOU
* Šikovné ruce
* Pečlivost
* Práce na 12hodinové směny
* Práce je vhodná i pro absolventy, ženy, muže

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců