TPM vedoucí údržby (až 70000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ovládáte anglický na komunikativní úrovni? Máte technické vzdělání a zkušenosti s implementací TPM? Pracovali jste někdy v oblasti údržby a chcete své zkušenosti uplatnit ve významné společnosti? Láká Vás práce na pozici VEDOUCÍHO ÚDRŽBY?

Náplň práce

  • Zodpovědnost za fungování střediska údržby
  • Vedení a koordinace týmu údržby (cca 12 lidí)
  • Dohled nad zajištění údržby strojních zařízení
  • Plánování a vyhodnocování preventivních prohlídek
  • Komunikace s dodavately a servisními společnostmi
  • Implementace a funkčnost systému TPM (5S),
FTA (Analýza stromu poruchových stavů)
  • Správa technické evidence a dokumentace

Požadujeme

  • Vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici v automotive (Zkušenost s metodikou TPM, základy mechaniky, pneumatiky a hydrauliky - VÝHODOU)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Orientace ve strojních předpisech pro provoz a údržbu

Nabízíme

  • 25 dnů volna
  • Propracovaný systém bonusů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky nad rámec ZP
  • Navýšení mzdy po zkušební době
  • Příspěvek na stravování, stravenky za noční a víkendové směny
  • Důraz na odborná školení
  • Místo práce: okres Havlíčkův Brod

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Olga Žák
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis