Specialista zákaznické kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vaše vzdělání je technického zaměření a důvěrně znáte prostředí automotive? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Orientujete se v oblasti zákaznické kvality? Vaše organizační a komunikační schopnosti jsou na vysoké úrovni? Chcete mít možnost růstu u prestižní mezinárodní společnosti?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v kraji Vysočina, hledá do svých řad kandidáta na pozici v oblasti

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky a vyřizování reklamací.
  • Pravidelný reporting vedení společnosti.
  • Optimalizace nápravných opatřen ve výrobě a jejich kontrola.
  • Spolupráce při auditech.
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření.
  • Praxi v oblasti kvality.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – denní využití.
  • Technické myšlení.
  • Organizačná a prezentační dovednosti na vysoké úrovni.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené.
  • 13. mzda.
  • Flexibilní zkušební dobu.
  • Dotované závodní stravování.
  • Bonusy v závislosti na výkonech.
  • Příspěvek na sport a kulturu.
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4056297  Datum zveřejnění: 5.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc