Vedoucí staveb (40-80.000 Kč) Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 80 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokou školu technického směru? Zkušenost s vedením staveb, i s vedením týmu?

Pokud Vaše odpověď byla alespoň jednou ANO, pak nám napište!

Jedna z předních inženýrských a dodavatelských společností hledá posilu do svého týmu na pozici:

VEDOUCÍ STAVEB (40-80.000 Kč) PRAHA

Náplň práce

  • Řízení a kontrola výkonu podřízených
  • Příprava a vedení staveb
  • Zajištění a aktualizace postupů a instrukcí pro jednotlivé pozice vedení stavby
  • Vydávání příslušných řídících dokumentů
  • Podílení se na tvorbě detailního harmonogramu projektu
  • Spolupráce s oddělením nákupu
  • Kontrolova výkonu jednotlivých funkcí na stavbě
  • Provádění osobních kontrol v místech staveb
  • Účast na důležitých jednání s klienty a subdodavateli v místě staveb
  • Hlídání výkazů hodin a fakturace externistů

Požadujeme

  • VŠ technického směru, nejlépe strojní zaměření
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Praxi v investiční výstavbě průmyslových závodů v pozicích vedení staveb
  • schopnosti vyjednávat, asertivitu
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Telefon, notebook
  • Služební vozidlo i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky, příspěvky na penzijní připojištění

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: IHNED (nebo co nejdříve)
  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis