Konstruktér vývoje – plasty (45-65.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jablonec nad Nisou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se podílet na vývoji? Chcete každodenně využívat anglický nebo německý jazyk? Máte zkušenost z oblasti automotive? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní, světově uznávaná společnost v oblasti automotive hledá novou posilu do Libereckého kraje na pozici:
KONSTRUKTÉR VÝVOJE – PLASTY (45-65.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba a úprava návrhů výrobků
  • Kontrola prototypů a jejich vylepšování
  • Správa výkresové dokumentace
  • Spolupráce se zákazníky a členy týmů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost konstrukčního programu
  • Zkušenosti s konstrukcí plastových dílů
  • Ochotu občas jezdit na služební cesty

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport
  • Prostor pro kariérní růst
  • Podporu kolegů a týmovou práci
  • Práci ve stabilní společnosti

  • Místo výkonu: Jablonec nad Nisou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniela Hůrková, DiS.
Tel.: +420739425983
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4057197  Datum zveřejnění: 7.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc