Technik - statik (30 - 40000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsícbonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste šikovný absolvent VŠ stavebního zaměření a hledáte práci v oboru. Rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost? Hovoříte anglickým jazykem a chcete jej i nadále rozvíjet?
Pokud ANO, tak nám zašlete svůj životopis!
Mezinárodní společnost, jednička v oblasti stavebních materiálů a izolací hledá posilu na pozici TECHNIK - STATIK (30 - 40000 KČ)

Náplň práce

  • Provádění statistických posudků
  • Aktivní komunikace se zákazníkem
  • Optimalizace v návrhy řešení
  • Spolupráce s vývojových oddělením

Požadujeme

  • VŠ stavebního zaměření
  • Praxi v oblasti projektování statiky alespoň ze studia podmínkou
  • Znalost programu AutoCAD
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace ústní i písemná)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Různorodou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Profesionální zaškolení
  • Lokalita: Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis