Brusič na CNC strojích - nástup ihned (28 - 38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíte ovládat CNC brousící stroje? Chce působit ve stabilní a rozvíjející se společnosti? Práce na směny Vám nedělá problém? Jste tím, koho hledám!

Brněnská společnost zabývající se obráběním kovů hledá kolegu na pozici:

BRUSIČ NA CNC STROJÍCH - NÁSTUP IHNED (28 - 38.000 KČ)

Náplň práce

  • obsluha a seřizování CNC brusky
  • výměna obráběcích nástrojů
  • kontrola obrobených kusů
  • spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • alespoň SOU vzdělání v technickém oboru (obráběč kovů výhodou)
  • zkušenosti s obsluhou CNC brusky
  • manuální zručnost a samostatnost
  • ochotu pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • finanční bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • firemní akce

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Natálie Stará
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis