Obsluha CNC strojů na směny (plat až 40.000Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vyučeni v oboru obrábění kovů? Chcete uplatnit své znalosti s programováním a seřizováním CNC strojů? Hledáte práci se zajímavým finančním ohodnocením a nevadí Vám práce na směny? Tak máme práci přímo pro Vás! Zašlete mi svůj životopis a chopte se zajímavé pracovní příležitosti!

Náplň práce

  • Nastavování strojů
  • Programování a seřízení CNC stroje
  • Kontrola a údržba
  • Práce s výkresovou dokumentací

Požadujeme

  • Výuční list v oboru obrábění kovů
  • Zkušenosti s obráběcími stroji a konvenčními bruskami
  • Orientace v technických nákresech
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Zručnost a ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Možnost kariérního růstu
  • Podílet se na precizní zakázkové výrobě
  • Stravenky
  • 13. plat

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Dagmar Kostihová, DiS.
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4057677  Datum zveřejnění: 7.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.