Technik - stavař s AJ (až 45.000 Kč)

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro významnou nadnárodní společnost z oblasti stavebního průmyslu? Domluvíte se anglicky a zvládnete řešit se zákazníkem technické požadavky? Pak zašlete životopis Markétě.

Významná nadnárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

TECHNIK - STAVAŘ s AJ (až 45.000 Kč)

Náplň práce

  • technická podpora obchodního týmu
  • specifikace technických požadavků ze strany zákazníka
  • komunikace s developery, architekty a designéry
  • cestování za zákazníky (2-3 dny v týdnu) v rámci Jihočeského, Plzeňského kraje a Vysočiny
  • úzká spolupráce s obchodníky a zákazníky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavební
  • zkušenosti z oblasti projektování, vedení zakázek nebo technických specifikací v rámci stavařiny
  • anglický jazyk na úrovni vnitrofiremní komunikace
  • smysl pro detail a selský rozum

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v mezinárodním prostředí
  • 25 dní dovolené
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • roční bonusy
  • každodenní využití anglického jazyka
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Jihočeský, Plzeňský kraj a Vysočina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis