Podpora prodeje - logistik (40. - 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 50 000 Kč/měsícPracovní smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba,
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká tě práce v oblasti podpory prodeje a logistiky? Máš týmového ducha a jsi zvyklý komunikovat anglicky se zákazníky? Pokud ano, pak hledáme právě tebe!
Zašli nám svůj životopis a odstartuj kariéru ve firmě, kde jsou lidé na prvním místě!
Pro našeho klienta, perspektivní výrobní společnost a jedničku ve svém oboru, hledáme kandidáta na pozici:

PODPORA PRODEJE – LOGISTIK (40. – 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba cenových nabídek
  • Komunikace s dodavateli
  • Spolupráce na požadavcích zákazníka
  • Zodpovědnost za plánování a kontrolu expedice
  • Komunikace a koordinace s ostatními odděleními společnosti
  • Vedení záznamů souvisejícími s dodávkami a prodejem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici v logistice nebo podpory prodeje
  • Znalost AJ na pokročilé úrovni podmínkou, denní komunikace se zákazníky
  • Znalost MS Excel (kontingenční tabulky) – tvorba analýz
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Smysl pro detail, analytické uvažování, chuť pracovat

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 13.plat
  • Příspěvky na stravování, dopravu, penzijní pojištění
  • Možnost zdravotního volna
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Práci na jednu směnu

Místo výkonu práce: okres Kladno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Denisa Longinová
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis